Åvad 7B og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Lille Skensved - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lille Skensved. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Lille Skensved er villaen på Åvad 7B netop kommet på markedet, prissat til 5.995.000 kr. Boligen byder på et samlet areal på 175 kvadratmeter fordelt på 6 rum, hvilket giver en rummelig atmosfære for både familier og par. Villaen er placeret på en grund på 675 kvadratmeter.

En anden nylig tilføjelse i byen er villaen på Stakhaven 16 i Ejby. Denne ejendom er større med et boligareal på 215 kvadratmeter og 5 rum, hvilket tilbyder en udvidet opholdsplads. Prisen er sat til 5.295.000 kr., og ejendommen ligger på en lukrativ grund på 1213 kvadratmeter.

Begge ejendomme kunne være interessante for potentielle købere, der søger et familievenligt hjem i det attraktive område Lille Skensved.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga